Kreslení Online

Omalovánky Vánoční stromek

Vánoční stromek

Když Vánoc je blízko v mnoha domech po celém světě vánoční stromky se objeví. Děti a dospělí si zdobení stromu s různé a rozmanité dekorativní prvky. Typická a tradiční vánoční stromky jsou z jehličnatých skupiny smrků a borovic.
Ozdoby na vánoční stromky jsou velmi rozmanité. Ty klasické jsou vánoční koule, hvězdy, stuhy, girlandy a dalších malých figurek. Elektrické girlandy, které malé blikající světla jsou také velmi populární. Tyto světla jsou inspirovány svíčky, které se tradičně používají jako dekorace. V horní části stromu často se umístí symbolizující hvězda Betlémská hvězda.
Rodiny, které žijí v domech, které mají zahradu zdobí has nebo jiný strom v zahradě. Ti, kteří žijí v bytech obvykle zdobí malé přírodní jedle v hrnci. V posledních letech se staly populární umělé vánoční stromky z plastu. Tyto stromy se skládají z různých kousků, smontovány na Vánoce a odstraněny, když svátky jsou hotové a uloženy v poli zbytek roku.
Vánoční stromky jsou také v hlavních náměstí mnoha měst a obcí. Obrovské jedle zdobí barevná světla dávají barvu a vánoční atmosféru na veřejných prostranstvích.
Tradice vánočních stromků má jeho předchůdci v zemích severní Evropy. V různých zemích je znám z dávných pohanských tradic, v nichž byl vyznamenán jehličnatý strom oslavit příchod zimy.
Zdá se, že to bylo v Německu kde první stromy byly vyzdobeny k Vánocům a odtud tato tradice se šíří mimo Evropu a později velkou část světa. Vánoční strom je v současnosti jedním z mezinárodně nejproslulejších symbolů Vánoce prázdnin.
Děti zde najdou mnoho vybarvení listů různých stylů, vánoční stromky a různé dekorace.