Kreslení Online

Omalovánky Vánoční ponožky a boty

Vánoční ponožky a boty

Tradice Vánoc a vánočních boty nemá ani jasně uznávané původu, ale se objeví v mnoha legend a lidových příběhů od Vánoc v centrální a severní Evropy. Zdá se, že pochází z skandinávské tradice související s Boha Odina a která byla upravena, aby křesťanství jako mnoho dalších.
Je to dekorační ponožky pletené v vlny s výkresy vánočních motivů a zdobí některé doplňky, jako jsou stuhy, mašle a rolničky. Dárky Vánoční jsou umístěny uvnitř velké boty, které byly ponechány pro tento účel, ale i v rámci ponožky na stěně krby v domech. Některé rodiny mají tradici zavěšené ponožka pro každý z jejích členů jako tak Santa Claus může nechat dokonale utajované dárky.
Dárky, které se objevují v vánoční ponožky mají tendenci být sladkosti, mincí, drobné hračky a další drobné dárky. V některých místech obdrží děti, které mají velmi špatné chování během roku jen kus uhlí do jeho ponožky. Je to důležité a tvrdý trest, který je uloženo jen v nejzávažnějších případech dítě chybování.
Ponožka je oděv, který pokrývá nohy a část nohy pod kolenem. Ponožka je chránit nohu obuvi. Bota je obuv z kůže nebo jiného materiálu, nohy a část nohy. To je velmi důležité si uvědomit, že Vánoce ponožky a boty musí být velmi velké, mnohem větší, než že jsme zvyklí používat. To si boty a ponožky, které jsou vyrobeny záměrně s velikostí vhodný pro obry, tak můžeme zaručit, že všechny dárky se vejde dovnitř.