Kreslení Online

Omalovánky Sněhuláci

Sněhuláci

Sněhuláci jsou zábavné soch, které jsou vyrobeny s sníh nahromaděné na zemi. Tyto znaky mají velmi omezenou životnost, protože jim zmizí, když sníh taje kvůli stoupající teploty. Stavba sněhuláků je skvělá zábava pro děti i dospělé v zimě když je sněhu. Množství nahromaděného sněhu bude označovat více či méně dimenzi, která bude mít náš sněhulák.
Sněhulák je začal tvořit velké koule sněhu na zemi, nohy. Na tuto první míč je umístěn další menší simulující tělo. Konečně třetí menší míč právě dokončuje základní strukturu sněhulák, hlava. K velké sněhuláka doporučujeme kladivo dřevěná hůl do sněhu, aby byla zajištěna jeho stabilita.
Jakmile objem s sněhová koule je hotov, začíná práce na dokončení sněhulák s jinými prvky. V této poslední fázi je, když jsou možnosti větší a to je to, kde vaše představivost vám pomůže vytvořit unikátní sněhuláka. Doporučujeme, abyste nikdy nezapomeňte udělat fotografii s sněhulák, protože to zmizí, když teploty nahoru a možná se nikdy chystáte další identické sněhuláka.
Pro konečné fázi výstavby sněhulák lze použít vše, co máte po ruce a vaši rodiče vám umožní používat pro sněhuláka. Například některé větve pro zbraně a brambory nebo mrkev pro nos. Lze jej šaty s použité oblečení jako kravatu, rukavice a starý klobouk. Pár plochých kamenů může sloužit jako tlačítka. Existuje mnoho možností, jak přizpůsobit sněhulák, ať vaše představivost létat. Mezi naše kresby najdete nějaké živé sněhuláci ze světa fantazie.
Sníh je základní a zásadní materiál pro stavbu sněhuláků. Sníh je pevné srážky ledových krystalů, který nastane, když jsou nízké teploty. Dle počasí ledové krystaly jsou seskupeny, tvořících vločky. Padlý sníh je uložen na místě a podle podmínek budou shromažďovány a zpevněné vlastní tíhou. Tloušťka nahromaděného sněhu může být velmi velký.