Kreslení Online

Omalovánky Santa Claus

Santa Claus

Postava Santa Clause nebo Svatý Mikuláš je legendární postava, která má své kořeny v tradici germánské a anglosaských zemí. Zdá se, že původ legendy je částečně inspirovaný životem Svatý Mikuláš z Myry. Od 19. století k současné Santa Claus je zosobněna v starší tlustý muž s dlouhým bílým vousem a oblečený v červené barvě, který přináší dárky pro děti na Štědrý den.
Santa Claus má dlouhý seznam jmen u všech dětí na světě, který se choval dobře po celý rok. Tento seznam a dopisy poslané samy děti během roku, Otec Vánoc, s pomocí jeho sáně, létající soby a elfy, rozděluje dary po celém světě v jedinečné a magické noci, noci 24 až 25 prosince, v předvečer Štědrý den.
Legendy o Santa Claus nachází svůj domov v nejodlehlejší oblasti věčného sněhu a ledu Laponska nebo na severní pól. Tam může žít velmi tichý zbytek roku spolu se svou ženou paní Claus. Nejčastější zastoupení Santa Claus má tendenci být doprovázená velký pytel hraček a dárků. Můžete také najít další výkresy Otec Vánoc se saněmi, zadávání domy přes komíny a ponechat dárky pod vánoční stromeček. Další klasický obraz Santa pečlivě naslouchá přání dětí, kteří sedí na klíně v jakékoli místo na světě, když vánoční svátky se rychle blíží.
Santa Claus má obvykle vlastní jméno v mnoha jiných jazycích, někdy to jsou názvy, které pocházejí z místní tradice a folklor, zatímco v jiných případech je překlad nebo úpravu původního názvu.