Kreslení Online

Omalovánky Komíny a krby na Vánoce

Komíny a krby na Vánoce

Krb je speciálně připravena zapálit oheň z dříví uvnitř domu. Dříve téměř všechny domy měl místo zapálit oheň, v obývacím pokoji nebo v kuchyni. Místo, kde byl oheň zapálil byl považován za střed domu, jak vidíte v průběhu historie v obrazech rodin shromáždili před plameny. V těchto dnech oheň byl používán k vytápění místnosti a byl také použit k vaření.
V současné době existence krby se stává méně časté, s výjimkou v domovech chladnějších oblastí. Krbech často jsou považovány za jednoduše dekorativní prvek v domácnostech, z důvodu různých a efektivnější vytápění, která existovala po mnoho let. Jsou krby s velmi pestré vzory podle stylu domu. Od krby rustikální a tradiční, jehož prostřednictvím jsou zdobeny lišty a jiné ozdoby na řádku více moderní. Je možné najít krby, která byla připravena jako zdroj topení pro celý dům přes potrubní systém, který umožňuje teplo dalších místností. V mnoha domácnostech s krbem, je to nedosáhl nikdy nepoužívá jako takové. Hlavním důvodem může být nedostatek řádné hořlavé a vhodná místa uložení, špína generované ohně a dříví, pach kouře, které mohou prostoupit celé prostředí tak, aby strach z možnosti provokující mimořádné události nebo nehody s ohněm.
Krb potřebuje kouře východu, to znamená za vedení, které umožňují odvádění dýmu a plynů ze spalování na vnější straně krytu. Tento kouřovodu se objeví na střeše domu. Vnější vzhled vedení mohou být velmi odlišné, v závislosti na stavební styl. Tam jsou ty velké s povrchovými kamene nebo cihel a dalších jednodušších, kde trubice se objeví bez jakékoli jiné dokončení.
Vztah mezi krby s vánoční očividně má svůj původ v zemích severní polokoule kde vánoční svátky shoduje s příchodem zimy. V těchto místech začali také tradici zdobí krby na Vánoce. Santa také úzce souvisí s krby a komíny protože podle tradice jsou jejich přístup raději domů. Zde naleznete mnoho obrázků Santa Claus během Štědrý večer v různých situacích je vstoupit domy z celého světa.